Kontakt

Kontakt

Kontakt

JD Kulej Sopot Sp. z o.o.
Al. Niepodległości 881/C/D
81-861 Sopot
NIP 586-229-29-02

Dział handlowy

Olaf Stachnik
Kierownik działu handlowego
Tel.: +48 58 506 61 02, 58 551 00 00
Tel. kom.: +48 501 147 454
E-mail: o.stachnik@kia.jdkulej.pl

Jerzy Hajski
Kierownik Działu Floty
Tel.: +48 58 551 00 00
Tel. kom.: +48 500 282 988
E-mail: j.hajski@kia.jdkulej.pl

Piotr Plichta
Doradca Handlowy Klienta
Tel. kom.: 501 573 510
E-mail: p.plichta@kia.jdkulej.pl

Marcin Wojnarowski
Doradca handlowy klienta
Tel.: +48 58 506 61 10, 58 551 00 00
Tel. kom.: +48 505 517 487
E-mail: m.wojnarowski@kia.jdkulej.pl

Jakub Gołębiewski
Koordynator ds. marketingu
Tel.: 58 66 99 592
Tel. kom.: 518 753 301
E-mail: j.golebiewski@kia.jdkulej.pl

Kredyty ubezpieczenia

Justyna Kankowska
Specjalista ds. finansowych i ubezpieczeń, Kasjer księgowy
Tel.: +48 58 506 61 08, 58 551 00 00
E-mail: j.kankowska@kia.jdkulej.pl

Serwis

Kamil Perkowski
Kierownik serwisu, Specjalista ds. Gwarancji
Tel.: +48 58 506 61 04, 58 551 00 00
Tel. kom.: +48 513 180 510
E-mail: k.perkowski@kia.jdkulej.pl

Marcin Kufta
Doradca serwisowy
Tel.: +48 58 506 61 05, 58 551 00 00
Tel. kom.: +48 789 120 483
E-mail: m.kufta@kia.jdkulej.pl

Części zamienne

Mariusz Ugodziński
Kierownik działu części zamiennych
Tel.: +48 58 506 61 06, 58 551 00 00
Tel. kom.: +48 660 775 706
E-mail: m.ugodzinski@kia.jdkulej.pl

Marek Olawa
Sprzedawca działu części zamiennych
Tel.: +48 58 506 61 07, 58 551 00 00
Tel. kom.: +48 608 346 931
E-mail: m.olawa@kia.jdkulej.pl

Naprawy powypadkowe

Mateusz Kwiatkowski
Doradca klienta ds. blacharsko - lakierniczych
Tel.: +48 58 506 61 09, 58 551 00 00
Tel. kom.: +48 509 193 838
E-mail: m.kwiatkowski@kia.jdkulej.pl